O Nas

„ Są tysiące chorób ale tylko jedno zdrowie „ powiedział Ludwig Borne. My - jako kadra medyczna NZOZ Medicus , w ślad za Hipokratesem , mówimy: „ Zdrowie chorego najwyższym prawem „

O nas

NZOZ Medicus to nowoczesna przychodnia specjalistyczna , która od momentu rozpoczęcia działalności w 1999 roku zgromadziła w swojej bazie kilkanaście tysięcy pacjentów, głównie w poradni kardiologicznej i laryngologicznej ale także w poradni chorób zakaźnych.

Potrzebujesz wykonać echo serca, badanie holtera , próbę wysiłkową , audiometryczne badanie słuchu, dobrać aparat słuchowy , zasięgnąć porady specjalistycznej przed wyjazdem do krajów tropikalnych ? Zgłoś się do nas.

Dysponujemy doskonale wyposażoną pracownią endoskopową.

Z naszych usług mogą więc skorzystać osoby pragnące wykonać diagnostyczne badania przewodu pokarmowego takie jakie : gastroskopia czy kolonofiberoskopia.

Stwierdzono u Ciebie istnienie polipów?

Można je usunąć podczas polipectomii za pomocą pętli diatermicznej. Nie bój się ! Zabieg nie jest bolesny. Pozwala za to na zbadanie materiału w pracowni histopatologicznej pod kątem ewentualnych zmian nowotworowych.

Przytrafił Ci się ból zęba który wymaga interwencji lekarza stomatologa?

U nas można ten problem szybko rozwiązać.

Czekają na Państwa dwa nowocześnie urządzone i świetnie wyposażone gabinety stomatologiczne oraz sympatyczni lekarze , którzy pozwolą przełamać powszechny wśród pacjentów strach przed fotelem stomatologicznym .

Profesjonalizm naszych stomatologów oraz ich podejście do pacjenta przekonają Państwa że dentysta nie jest taki straszny i że warto regularnie korzystać z jego usług.

NZOZ Medicus oprócz świadczeń z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej świadczy również usługi w zakresie medycyny pracy.

Zapraszamy osoby potrzebujące wykonać badania profilaktyczne w związku z ubieganiem się o przyjęcie do pracy, badania wstępne , okresowe , kontrolne.

Zapraszamy również kierowców, kandydatów na kierowców oraz osoby ubiegające się o wydanie pozwolenia na posiadanie broni .

Jeśli potrzebujesz informacji na temat zdrowego żywienia, jesteś zainteresowany uzyskaniem indywidualnego, zaplanowanego tylko dla Ciebie schematu żywienia – bez względu na to czy jesteś osoba zdrową czy potrzeba wynika z określonych stanów chorobowych czy też specjalnych stanów zdrowotnych takich jak np. ciąża lub jeśli potrzebujesz pomocy polegającej na opracowywaniu – specjalnie dla Ciebie - metod leczenia zaburzeń żywieniowych : nadwagi czy też  niedożywienia, nie wahaj się zasięgnąć porady profesjonalnego dietetyka. Znajdziesz go w NZOZ Medicus i z pewnością będziesz usatysfakcjonowany.

NZOZ Medicus jest niepubliczną placówką udzielającą świadczeń medycznych nie tylko pacjentom z Kutna

Trafiają do nas chorzy z powiatu kutnowskiego, łęczyckiego , skierniewickiego a często także z innych województw.

Ambicją przychodni, dzięki stałemu rozszerzaniu zakresu udzielanych świadczeń, jest objęcie pacjentów kompleksową opieką specjalistyczną, a jej dewizą - wysoka jakość świadczeń, realizowana poprzez zachowanie standardów obowiązujących w tego typu placówkach.

System rejestracji oraz uzgadnianie terminów wizyt w poszczególnych poradniach zapewniają pacjentom wygodę a możliwość wykonania na terenie przychodni niezbędnych badań diagnostycznych stwarza komfort całościowego spojrzenia na problemy zdrowotne pacjenta.

Przychodnia wyposażana jest w nowoczesny sprzęt spełniający normy europejskie, którego asortyment jest systematycznie poszerzany i który zapewnia pacjentom bezpieczeństwo i realizację świadczeń na wysokim poziomie.

Lekarze pod których opieką pozostają pacjenci poszczególnych poradni specjalistycznych to kadra medyczna posiadająca dużą praktykę zawodową w Klinikach i Specjalistycznych Oddziałach Szpitalnych, stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe dzięki uczestnictwu w zagranicznych jak i krajowych sympozjach naukowych. Część z nich obok stopnia specjalisty posiada tytuł doktora nauk medycznych.

Warto podkreślić, że pacjenci mają w większości możliwość diagnostyki i leczenia na miejscu bez konieczności konsultacji w innych ośrodkach, a personel stara się aby pacjenci uzyskali pełną informację medyczną oraz zadowolenie i satysfakcję z kontaktów z nami.

W zakładkach naszej strony internetowej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje na temat udzielanych w NZOZ Medicus świadczeń oraz naszej kadry medycznej .

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie , do kontaktu z nami oraz korzystania z naszych usług.